Złącza, Płyty, Uszczelki, Węże, Kompensatory, Osłony

Jesteśmy firmą produkcyjno-handlową, która dzięki szerokiemu asortymentowi zaopatruje odbiorców w bardzo wielu gałęziach gospodarki. Nasze produkty – kompensatory teflonowe (PTFE) oraz mieszki teflonowe znajdują zastosowanie między innymi w farmacji oraz w branży chemicznej. Oferta obejmuje także węże teflonowe (PTFE) o konstrukcji gładkościennej, karbowanej oraz mieszanej, w oplotach lub bez. Proponujemy również węże gumowe, metalowe, wężyki tygonowe, marprenowe, PCV, silikonowe i inne.

Oferta skierowana do odbiorców z gałęzi przemysłu spożywczego obejmuje wysokiej jakości kompensatory gumowe, tkaninowe oraz węże. Klienci często wybierają także armaturę ze stali AISI316 oraz Hastelloy C-22 zgodną z obowiązującymi standardami technicznymi. W asortymencie dla przemysłu spożywczego posiadamy między innymi złącza IDF, SMS, DIN 11851, RJT, SRJT, RJT/CIP, 3A, złącza TriClamp, a także kolana, trójniki, redukcje i karbowane końcówki do węży. Proponujemy również zawory motylkowe V-TEK, filtry V-TEK, sanitarne zawory kulowe, rury, obejmy, jak i kołnierze, uszczelnienia, także z siateczką z AISI316.

Dla przemysłu samochodowego przygotowaliśmy szeroki wybór węży oraz akcesoriów REIKU. Z kolei w przemyśle ciężkim znajdują zastosowanie nasze osłony Pyrojacket, Pyrosil oraz inne osłony termiczne, a także węże i kompensatory stalowe. W ich odpowiednim doborze zawsze pomaga Dział Techniczny, który kieruje się indywidualnymi potrzebami każdego Klienta. W ofercie znajdą Państwo również złącza Camlock ze stali AISI316, mosiądzu, aluminium oraz z polipropylenu.

Proponujemy także produkty uniwersalne, które sprawdzą się w każdej gałęzi gospodarki. To uszczelniające płyty z mikrogumy EPDM, jak i płyty z neoprenu z klejem lub bez. Oferujemy również uszczelki neoprenowe.

Zapraszamy do kontaktu. Dobierzemy wyposażenie odpowiednie do Twojej branży. Gwarantujemy wysokiej jakości komponenty – między innymi wspomniane już węże PTFE, kompensatory PTFE, złącza RJT, uszczelki EPDM (z tzw. mikrogumy) lub z gumy porowatej CR i wiele innych produktów. Nasz szeroki asortyment pozwoli Państwu na zakup niezbędnego wyposażenia.

ikona menu kompensatory i termoizolacje

Kompensatory i termoizolacje

Kompensatory i termoizolacje: maja zastosowanie m.in. w instalacjach przemyslu spozywczego, chemicznego oraz petrochemicznego.

ikona menu osłony termiczne

Osłony termiczne

Kabli, wezy, rur i instalacji pracujacych przy wysokich teperaturach.